O nas

Istniejemy na rynku od 2010 roku. Wcześniej przez ponad dziesięć lat, jeszcze jako studenci, członkowie kół naukowych, stażyści i wykładowcy uniwersyteccy, prowadziliśmy warsztaty i zajęcia edukacyjne dla najmłodszych w ramach lekcji w szkołach i przedszkolach, na Uniwersytecie Dzieci, wystawach i piknikach naukowych. Możemy również poszczycić się współpracą z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

W ciągu tego czasu nabraliśmy dużego doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą. Nauczyliśmy się prezentować w prosty i zabawny sposób różne zagadnienia naukowe. Umiejętność ta w połączeniu z naturalną, dziecięcą ciekawością świata pozwala nam poprzez konwersację, samodzielne eksperymentowanie i zabawę wprowadzić nawet najmłodsze dzieci w fascynujący świat nauki.

Nasze programy opracowane zostały we współpracy z pedagogiem i dostosowane do różnych przedziałów wiekowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo również zajęcia ogólnorozwojowe oraz specjalistyczne, przeznaczone dla dzieci nadpobudliwych oraz o różnym stopniu niepełnosprawności.

Obecnie działamy w placówkach na terenie Warszawy oraz w miejscowościach podwarszawskich. Zapraszamy do zapoznania się z oferta zajęć i warsztatów.

-Marzena Ożarek-Szilke